plasma-workspace - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
ar: المظهر

en: %1 Details
ar: تفاصيل %1

en: Sensors Details
ar: تفاصيل المستشعرات

en: System Monitor
ar: مراقب النظام

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
ar: افتح مراقب النظام...
