plasma-workspace - en to ar translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
ar: محتكم الوسائط

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
ar: شغّل/أوقف الوسيط

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
ar: الوسيط التالي

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
ar: الوسيط السابق

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
ar: أوقف الوسيط

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
ar: ألبِث التشغيل

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
ar: شغل الوسيط

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
ar: رفع صوت الوسيط

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
ar: خفض صوت الوسيط

[ctx: @action:button]
en: Choose player automatically
ar: اختر المشّغل آليًّا
