plasma-workspace - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: &Execute
ar: ن&فّذه

[ctx: Toolbar Button to switch to Plasma Scripting Mode]
en: Plasma
ar: بلازما

[ctx: Toolbar Button to switch to KWin Scripting Mode]
en: KWin
ar: كوين

en: Templates
ar: القوالب

en: Desktop Shell Scripting Console
ar: طرفية برمجة صدفة سطح المكتب

en: Editor
ar: المحرّر

en: Load
ar: حمّل

en: Use
ar: استخدم

en: Output
ar: الخرج

en: Unable to load script file <b>%1</b>
ar: تعذر تحميل ملف سكربت <b>%1</b>

en: Open Script File
ar: افتح ملف سكربت

en: Save Script File
ar: احفظ ملف سكربت

en: Executing script at %1
ar: ينفذ سكربت في %1

en: Runtime: %1ms
ar: وقت التشغيل:%1م.ث
