plasma-workspace - en to ar translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
ar: اكتُشف شاشة

en: A display has been connected.
ar: وُصِلت شاشة

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
ar: أُزيلت شاشة

en: A display has been disconnected.
ar: فُصِلت شاشة

en: %1 has been connected.
ar: وُصِل %1.

en: A USB device has been connected.
ar: وُصِل جهاز يو اس بي.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
ar: اكتُشف جهاز يو اس بي

en: %1 has been disconnected.
ar: فُصِل %1.

en: A USB device has been disconnected.
ar: فُصِل جهاز يو اس بي.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
ar: أُزيل جهاز يو اس بي
