plasma-workspace - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
ar: إدارة الجلسة

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
ar: أظهر شاشة الخروج

en: Log Out
ar: اخرج

en: Shut Down
ar: أطفئ

en: Reboot
ar: أعِد التشغيل

en: Log Out Without Confirmation
ar: اخرج بلا تأكيد

en: Shut Down Without Confirmation
ar: أطفئ بلا تأكيد

en: Reboot Without Confirmation
ar: أعد التشغيل دون تأكيد
