plasma-workspace - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User Feedback has been disabled centrally. Please contact your distributor.
ar: عطلت مشاركة بيانات المستخدم مركزيًا. يرجى الاتصال بالموزع الخاص بك.

[ctx: @info]
en: You can help KDE improve Plasma by contributing information on how you use it, so we can focus on things that matter to you.<nl/><nl/>Contributing this information is optional and entirely anonymous. We never collect your personal data, files you use, websites you visit, or information that could identify you.<nl/>
ar: يمكنك مساعدة كِيدِي في تحسين بلازما من خلال المساهمة بمعلومات حول كيفية استخدامها، حتى نتمكن من التركيز على الأشياء التي تهمك. <nl/><nl/> المساهمة بهذه المعلومات اختيارية ومجهولة تمامًا. نحن لا نجمع أبدًا بياناتك الشخصية أو الملفات التي تستخدمها أو مواقع الويب التي تزورها أو المعلومات التي قد تحدد هويتك.

[ctx: @info]
en: Read more about our privacy policy
ar: اقرأ المزيد عن سياسة الخصوصية

en: Plasma:
ar: بلازما:

en: Plasma
ar: بلازما

en: The following information will be sent:
ar: المعلومات التالية سترسل:

en: View sent data:
ar: اعرض البيانات المرسلة:
