plasma-workspace - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Clipboard history:
ast: Historial del cartafueyu:

en: Selection and Clipboard:
ast: Seleición y cartafueyu:

en: Options:
ast: Opciones:

[ctx: @title:column]
en: Description
ast: Descripción

[ctx: @info]
en: These actions appear in the popup menu which can be configured on the <interface>Action Menu</interface> page.
ast: Estes aiciones apaecen nel menú emerxente que se pue configurar na páxina <interface>Menú d'aiciones</interface>

[ctx: Popup Menu Config]
en: Action Menu
ast: Menú d'aiciones

en: Action Menu
ast: Menú d'aiciones

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
ast: Atayos

en: Shortcuts Configuration
ast: Configuración de los atayos

en: Description
ast: Descripción

en: Description:
ast: Descripción:

en: Command:
ast: Comandu:

en: Icon:
ast: Iconu:

[ctx: @action:inmenu]
en: &Configure Klipper…
ast: &Configurar Klipper…

note: i18n: ectx: label, entry (MaxClipItems), group (General)
en: History size:
ast: Tamañu del historial:
