plasma-workspace - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: You have to restart the Plasma session for these changes to take effect.
ast: Tienes de reaniciar la sesión de Plasma pa qu'estos cambeos faigan efeutu.

en: Copyright 2017, Marco Martin
ast: © 2017, Marco Martin

en: Colors
ast: Colores

en: Icons
ast: Iconos

en: Cursors
ast: Cursores

en: Fonts
ast: Fontes
