plasma-workspace - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: No fingerprint device found.
ast: Nun s'atopó nengún sensor de buelgues.

en: There is no space left for this device, delete other fingerprints to continue.
ast: Nun queda espaciu nesti preséu, desanicia otres buelgues pa siguir.

en: An unknown error has occurred.
ast: Prodúxose un error desconocíu.

en: Change Password
ast: Camudar la contraseña

en: Password
ast: Contraseña

en: Passwords must match
ast: Les contraseñes han concasar

en: What is KWallet?
ast: ¿Qué ye KWallet?

en: Name:
ast: Nome:

en: Password:
ast: Contraseña:

en: There was an error while saving changes
ast: Hebo un error mentanto se guardaben los cambeos

en: Other Accounts
ast: Otres cuentes
