plasma-workspace - en to ast translation catalogue (43 entries)

en: Size
ast: Tamañu

en: Date
ast: Data

en: Properties
ast: Propiedaes

en: Family
ast: Familia

en: All Fonts
ast: Toles fontes

en: Personal Fonts
ast: Fontes personales

en: System Fonts
ast: Fontes del sistema

en: <i>%1</i> contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
ast: <i>%1</i> contién la fonte <b>%2</b> que yá ta instalada nel sistema.

en: <i>%1</i> already exists.
ast: <i>%1</i> yá esiste.

en: <i>%1</i> does not exist.
ast: <i>%1</i> nun esiste.

en: Authentication failed.<br><i>%1</i>
ast: L'autenticación falló.<br><i>%1</i>

en: 1 Font | %1 Fonts
ast[0]: 1 fonte
ast[1]: %1 fontes

en: Could not remove all files associated with %1
ast: Nun se pudieron quitar tolos ficheros asociaos con «%1»

[ctx: All letters of the alphabet (in upper/lower case pairs), followed by numbers]
en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz0123456789
ast: AaBbCcDdEeFfGgHhḤḥIiJjKkLlḶḷMmNnÑñOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz0123456789

en: No characters found.
ast: Nun s'atopó nengún caráuter.

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
ast: La neña cuerre feliz xunto al ḷḷagu y l'horru

en: ERROR: Could not determine font's name.
ast: ERROR: Nun se pudo determinar el nome de la fonte.

en: %2 [1 pixel] | %2 [%1 pixels]
ast[0]: %2 [1 píxel]
ast[1]: %2 [%1 píxeles]

en: Category
ast: Categoría

en: Could not read font.
ast: Nun se pudo lleer la fonte.

en: All Characters
ast: Tolos caráuteres

en: Phonetic Extensions
ast: Estensiones fonétiques

en: Number Forms
ast: Formes numbériques

en: Arrows
ast: Fleches

en: Mathematical Operators
ast: Operadores matemáticos

en: Geometric Shapes
ast: Formes xeométriques

en: Braille Patterns
ast: Patrones de Braille

en: CJK Symbols and Punctuation
ast: Símbolos y puntuación de CJK

en: CJK Strokes
ast: Trazos de CJK

en: CJK Compatibility
ast: Compatibilidá con CJK

en: CJK Unified Ideographs
ast: Ideógrafos unificaos de CJK

en: Private Use Area
ast: Área d'usu privada

en: Vertical Forms
ast: Formes verticales

en: Aegean Numbers
ast: Númberos exeos

en: Ancient Greek Numbers
ast: Númberos griegos antiguos

en: Cypriot Syllabary
ast: Silabariu xipriota

en: Cuneiform Numbers and Punctuation
ast: Númberos y símbolos de puntuación cueniformes

en: Byzantine Musical Symbols
ast: Símbolos musicales bizantinos

en: Musical Symbols
ast: Símbolos musicales

en: Mathematical Alphanumeric Symbols
ast: Símbolos alfanumbéricos matemáticos

en: Greek
ast: Griegu

en: Latin
ast: Llatín

en: Linear B
ast: Llinial B
