plasma-desktop - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Main Toolbar
az: Əsas alətlər paneli

en: Secondary Toolbars
az: İkinci alətlər paneli

en: Small Icons
az: Kiçik nişanlar

en: Dialogs
az: Dialoqlar

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
az: Cari İkon mövzusununun adı

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
az: İş masası nişanlarının ölçüsü

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
az: Alətlər paneli nişanlarının ölçüsü

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
az: Əsas alətlər paneli nişanlarının ölçüsü

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
az: Kiçik nişanların ölçüsü

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
az: Panel nişanlarının ölçüsü

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
az: Dialoq nişanlarının ölçüsü

en: Unable to create a temporary file.
az: Nümunə faylını yaratmaq alınmadı

en: Unable to download the icon theme archive: %1
az: Nişan mövzusu arxivini yükləmək mümkün olmadı: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
az: Bu fayl, düzgün nişan mövzusu arxivi deyil

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
az: Bu problem quraşdırılma prosesi zamanı baş verdi, bununla belə arxivdəki bir çox mövzular quraşdırıldı

en: Theme installed successfully.
az: Mövzu uğurla quraşdırıldı

en: Installing icon themes…
az: Nişan mövzuları quraşdırılır...

en: Installing %1 theme…
az: %1 mövzu quraşdırılır...

[ctx: @info]
en: Here you can configure the default sizes of various icon types at a system-wide level. Note that not all apps will respect these settings.<nl/><nl/>If you find that objects on screen are generally too small or too large, consider adjusting the global scale instead.
az: Burada siz müxtəlif nişan növlərinin ölçüsünü bütöv sistem üçün tənzimləyə bilərsiniz. Nəzərə alın ki bu ayar heç də bütün tətbiqlər tərəfindən lazımi şəkildə qarşılanmır.<nl/><nl/>Əgər görsəniz ki, hər hansı bir nişan ekranda çox kiçik və ya çox böyük görünür, o zaman qlobal miqyas parametrini tətbiq etməyi nəzərdən keçirin.

en: Adjust Global Scale…
az: Qlobal miqyas təyin edin...

[ctx: @label:slider]
en: Size:
az: Ölçüsü:

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
az: Bu modul, nişanları, sizin iş masanız üçün seçməyə imkan verir.

en: Remove Icon Theme
az: İkon mövzusunu silmək

en: Restore Icon Theme
az: İkon mövzusunu bərpa etmək

en: Configure Icon Sizes
az: İkon ölçülərini təyin etmək

en: Install from File…
az: Fayldan quraşdırın...

en: Get New Icons…
az: Yeni nişanlar alın...

[ctx: @title:window]
en: Configure Icon Sizes
az: Nişanın ölçülərini dəyişin

en: Open Theme
az: Mövzunu açmaq

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
az: Mövzu faylları (*.tar.gz *.tar.bz2)
