plasma-workspace - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Logout canceled by '%1'
az: Çıxış "%1" tərəfindən əngəlləndi

en: $HOME not set!
az: $HOME təyin olunmayıb

en: $HOME directory (%1) does not exist.
az: $HOME qovluğu (%1) mövcud deyil.

en: No write access to $HOME directory (%1).
az: (%1) $HOME qovluğuna yazmaq icazəsi yoxdur.

en: No read access to $HOME directory (%1).
az: (%1) $HOME qovluğundan oxumaq icazəsi yoxdur.

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
az: (%1) $HOME qovluğunda boş disk sahəsi yoxdur.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
az: (%2) $HOME qovluğuna yazmaq mümkün olmadı, xəta: "%1"

en: No write access to '%1'.
az: "%1" üçün yazmaq icazəsi yoxdur.

en: No read access to '%1'.
az: "%1" üçün oxumaq icazəsi yoxdur.

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
az: (%1) Müvəqqəti fayllar üçün boş disk sahəsi yoxdur.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
az: (%2) müvəqqəti fayllar üçün qovluğa yazmaq mümkün olmadı
        "%1" xətası baş verdi

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
az: Plasma başladılmağa cəhd edildikdə aşağıdakı
    problem aşkar edildi:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
az: 
    
    Plasma başladıla bilmədi.

en: Plasma Workspace installation problem!
az: Plasma İş sahəsinin qurulmasında problem!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
az: Standart X11R6 sessiya idarəetmə protokolunu (XSMP) dəstəkləyən 
    edən etibarlı Plazma sessiya meneceri.

en: Restores the saved user session if available
az: Əgər mövcuddursa saxlanılan istifadəçi sesiyalarını bərpa edir

en: Also allow remote connections
az: Həmçinin məsafəli rabitəyə icazə vermək

en: Starts the session in locked mode
az: Sesiyanı kilidlənmiş rejimdə başladır

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
az: Kilid ekranını dəstəklənmədən başladılır. Kilid ekranını yalnız başqa komponentlər təmin etdikdə tələb olunur.

en: Session Management
az: Sesiyaları idarə etmək

en: Log Out
az: Sesiyadan çıxış

en: Log Out Without Confirmation
az: Təsdiqləmədən sesiyadan çıxış

en: Halt Without Confirmation
az: Təsdiqləmədən kompyuteri söndürmək

en: Reboot Without Confirmation
az: Təsdiqləmədən kompyuteri yenidən başlatmaq
