plasma-workspace - en to az translation catalogue (55 entries)

en: Open with:
az: Bununla açmaq:

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Add to Desktop
az: İş masası əlavə etmək

en: Add to Panel (Widget)
az: Panelə əlavə edin (Vidjet)

en: Pin to Task Manager
az: Tapşırıq panelinə bərkitmək

en: Recent Files
az: Sonuncu fayllar

en: Forget Recent Files
az: Sonuncu faylları unutmaq

en: Edit Application…
az: Tətbiqlər siyahısına düzəliş...

[ctx: @action opens a software center with the application]
en: Uninstall or Manage Add-Ons…
az: Əlavələri silmək və ya idarə etmək...

en: Hide Application
az: Tətbiqi gizlətmək

en: Applications
az: Tətbiqlər

en: Unhide Applications in this Submenu
az: Bu alt menyudakı Tətbiqləri göstərmək

en: Unhide Applications in '%1'
az: "%1"-dəki tətbiqi göstərmək

en: Show KRunner
az: KRunner'i göstərmək

en: Search, calculate, or run a command
az: Əmri axtarmaq, hesablamaq, və başlatmaq

en: Show Contact Information…
az: Əlaqə məlumatlarını göstərmək...

note: i18n.
en: Favorites
az: Seçilmişlər

en: Contacts
az: Əlaqələr

en: Forget Contact
az: Seçilmiş əlaqələr

en: Forget All Contacts
az: Bütün əlaqələri unutmaq

en: Recently Used
az: Son istifadə olunan

en: Files
az: Fayllar

en: Forget Application
az: Tətbiqi unutmaq

en: Open Containing Folder
az: Bu tərkibli qovluğu açın

en: Forget File
az: Faylı unutmaq

en: Forget All
az: Hamısını unutmaq

en: Forget All Applications
az: Bütün tətbiqləri unutmaq

en: Forget All Files
az: Bütün faylları unutmaq

en: Hide %1
az: %1 gizlətmək

en: All Applications
az: Bütün tətbiqlər

en: This shouldn't be visible! Use KICKER_FAVORITES_MODEL
az: Bu görünməməlidir! KICKER_FAVORITES_MODEL istifadə edin

en: Recent Contacts
az: Sonuncu əlaqələr

en: Often Used Files
az: Tez-tez istifadə olunan fayllar

en: Recent Applications
az: Sonuncu tətbiqlər

en: Often Used Applications
az: Tez-tez istifadə olunan tətbiqlər

en: Power / Session
az: El. Enerjisi / Sesiya

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Lock
az: Kilidləmək

en: Log Out
az: Sesiyadan çıxış

en: Save Session
az: Sesiyanı saxlamaq

en: Switch User
az: İstifadəçini dəyişmək

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
az: Yuxu

en: Hibernate
az: Gözləmə

en: Restart
az: Yenidən başlatmaq

en: Shut Down
az: Söndürmək

en: Session
az: Sesiya

en: System
az: Sistem

en: Lock screen
az: Ekranı kilidləmək

en: End session
az: Sesiyanın sonu

en: Start a parallel session as a different user
az: Paralel sesiyanı başqa istiadəçi adından başlatmaq

en: Suspend to RAM
az: RAM-da gözlətmək

en: Suspend to disk
az: Diskdə gözlətmək

en: Restart computer
az: KOmpyuteri yenidən başlatmaq

en: Turn off computer
az: Kompyuteri söndürmək

en: System actions
az: Sistem fəaliyyətləri
