plasma-workspace - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
az: Xarici görünüş

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
az: Cari vaxt: %1; Cari tarix: %2

en: Show seconds hand
az: Saniyəni göstərmək

en: General:
az: Əsas:

en: Show time zone
az: Saat Qurşağını göstərmək
