plasma-workspace - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
az: Xarici görünüş

en: Use single button for application menu
az: Tətbiq menyusu üçün tək düymədən istifadə etmək

en: Show full application menu
az: Tətbiqin menyusunu tam göstərmək

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
az: Menyunu açın

en: Search
az: Axtarış

en: Search…
az: Axtarış…
