plasma-workspace - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
az: "%1" vidjet qovluğunun ikonunu yaratmaq mümkün olmadı

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
az: .desktop vidjet-ikon faylı;"%1"-dən(dan) "%2"-ə(a) kopyalanmadı

en: Open Containing Folder
az: Bu tərkibli qovluğu açın

en: Properties for %1
az: %1 xüsusiyyətləri

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər
