plasma-workspace - en to az translation catalogue (20 entries)

en: General
az: Əsas

[ctx: Heading for a list of actions (leave, lock, switch user, hibernate, suspend)]
en: Show actions:
az: Əməlləri göstərmək:

en: Logout
az: Sistemdən Çıxış

en: Shutdown
az: Söndürmək

en: Reboot
az: Yenidən başlatmaq

en: Lock
az: Kilidləmək

en: Switch User
az: İstifadəçini dəyişmək

en: Hibernate
az: Gözləmə

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
az: Yuxu

en: Lock the screen
az: Ekranı kilidləmək

en: Switch user
az: İstifadəçini dəyişmək

en: Start a parallel session as a different user
az: Paralel sesiyanı başqa istiadəçi adından başlatmaq

en: Shutdown…
az: Söndürmək

en: Turn off the computer
az: Komputeri söndürmək

en: Restart…
az: Yenidən başlatmaq...

en: Reboot the computer
az: Komputeri yenidən başlatmaq

en: Logout…
az: Sistemdən Çıxış

en: End the session
az: Sesiyanın sonu

en: Sleep (suspend to RAM)
az: Yuxu rejimi (RAM-da saxlamaqla)

en: Hibernate (suspend to disk)
az: Gözləmə rejimi (diskdə saxlamaqla)
