plasma-workspace - en to az translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
az: Virtual klaviaturaları ayarla...

en: Virtual Keyboard: unavailable
az: Virtual Klaviatura: əlçatan deyil

en: Virtual Keyboard: disabled
az: Virtual Klaviatura: söndürülüb

en: Show Virtual Keyboard
az: Virtual klaviaturanı göstər

en: Virtual Keyboard: visible
az: Virtual Klaviatura: görünür

en: Virtual Keyboard: enabled
az: Virtual Klaviatura: aktivdir
