plasma-workspace - en to az translation catalogue (68 entries)

en: Open with %1
az: %1 ilə açın

en: Open with…
az: Bunula açın...

en: Open Containing Folder
az: Bu tərkibli qovluğu açın

en: &Copy
az: &Kopyalamaq

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
az: Kopyalama Yeri

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Toggle do not disturb
az: Narahat etməmək rejimini dəyişmək

[ctx: OSD popup, keep short]
en: Notifications Off
az: Bildirişləri söndürmək

[ctx: OSD popup, keep short]
en: Notifications On
az: Bildirişləri aktiv etmək

en: Copy Link Address
az: Keçid ünvanını kopyalamaq

en: Copy
az: Kopyalamaq

en: Select All
az: 1

en: Do not disturb
az: Narahat etməmək

en: For 1 hour
az: 1 saat ərzində

en: For 4 hours
az: 4 saat ərzində

en: Until this evening
az: Bu axşamadək

en: Until tomorrow morning
az: Sabah səhərədək

en: Until Monday
az: Bazar ertəsinədək

en: Until manually disabled
az: Əl ilə söndürənə qədər

[ctx: Do not disturb until date]
en: Automatically ends: %1
az: Avtomatik başa çatır: %1

[ctx: Do not disturb until app has finished (reason)]
en: While %1 is active (%2)
az: %1 aktiv olduqda (%2)

[ctx: Do not disturb until app has finished]
en: While %1 is active
az: %1 aktiv olduqda

[ctx: Do not disturb because external mirrored screens connected]
en: Screens are mirrored
az: Təsvir xarici ekranda əks olunduqda

en: Close Group
az: Qrupu Bağlamaq

en: Show Fewer
az: Daha az göstərmək

[ctx: Expand to show n more notifications]
en: Show %1 More
az: Daha %1 bildiriş göstərmək

en: No unread notifications
az: Oxunmamış bildiriş yoxdur

en: Notification service not available
az: Bildiriş xidməti mövcud deyil

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2'
az: Bildirişlər hal-hazırda '%1 %2' tərəfindən təqdim olundu

[ctx: How many bytes have been copied]
en: %2 of %1
az: %1 baytdan %2

[ctx: How many files have been copied]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
az[0]: %1 fayldan %2
az[1]: %1 fayldan %2

[ctx: How many dirs have been copied]
en: %2 of %1 folder | %2 of %1 folders
az[0]: %1 qovluqdan %2
az[1]: %1 qovluqdan %2

[ctx: How many items (that includes files and dirs) have been copied]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
az[0]: %1 elementdən %2
az[1]: %1 elementdən %2

en: %1 file | %1 files
az[0]: %1 fayl
az[1]: %1 fayl

en: %1 folder | %1 folders
az[0]: %1 qovluq
az[1]: %1 qovluq

en: %1 item | %1 items
az[0]: %1 element
az[1]: %1 element

[ctx: Bytes per second]
en: %1/s
az: %1/san

[ctx: Pause running job]
en: Pause
az: Fasilə

[ctx: Cancel running job]
en: Cancel
az: İmtina

[ctx: A button tooltip; hides item details]
en: Hide Details
az: Təfərrüatları gizlətmək

[ctx: A button tooltip; expands the item to show details]
en: Show Details
az: Təfərrüatları göstərmək

en: More Options…
az: Digər Seçimlər...

en: Open
az: Açmaq

en: %1 running job | %1 running jobs
az[0]: %1 icra olunan iş
az[1]: %1 icra olunan iş

en: %1 running job (%2%) | %1 running jobs (%2%)
az[0]: %1 icra olunan iş (%2)
az[1]: %1 icra olunan iş (%2)

en: %1 unread notification | %1 unread notifications
az[0]: %1 oxunmamış bildiriş
az[1]: %1 oxunmamış bildiriş

en: Do not disturb until %1; middle-click to exit now
az: %1-dək narahat etməmək; indi çıxmaq üçün orta düyməyə vurun

en: Do not disturb mode active; middle-click to exit
az: Narahat etmə rejimi aktivdir; çıxmaq üçün orta düyməyə vurun

en: Middle-click to enter do not disturb mode
az: Narahat etmə rejimindən çıxmaq üçün orta düyməyə vurun

en: Clear All Notifications
az: Bütün bildirişləri silin

en: &Configure Event Notifications and Actions…
az: &Tədbir bildirişləri və əməllərini quraşdırın...

[ctx: Notification was added less than a minute ago, keep short]
en: Just now
az: Elə indi

[ctx: Notification was added minutes ago, keep short]
en: %1 min ago | %1 min ago
az[0]: %1 dəqiqə əvvəl
az[1]: %1 dəqiqə əvvəl

[ctx: seconds remaining, keep short]
en: %1 s remaining | %1 s remaining
az[0]: %1 san. qaldı
az[1]: %1 san. qaldı

[ctx: minutes remaining, keep short]
en: %1 min remaining | %1 min remaining
az[0]: %1 dəq. qaldı
az[1]: %1 dəq. qaldı

[ctx: hours remaining, keep short]
en: %1 h remaining | %1 h remaining
az[0]: %1 saat qaldı
az[1]: %1 saat qaldı

en: Configure
az: Tənzimləmək

[ctx: Opposite of minimize]
en: Restore
az: Bərpa etmək

en: Minimize
az: Kiçiltmək

en: Close
az: Bağlamaq

[ctx: Job name, e.g. Copying is paused]
en: %1 (Paused)
az: %1 (fasilədə)

[ctx: Job name, e.g. Copying has failed]
en: %1 (Failed)
az: %1 (alınmadı)

en: Job Failed
az: Tapşırıq alınmadı

[ctx: Job name, e.g. Copying has finished]
en: %1 (Finished)
az: %1 (başa çatdı)

en: Job Finished
az: İş başa çatdı

[ctx: Reply to message]
en: Reply
az: Cavab vermək

[ctx: Text field placeholder]
en: Type a reply…
az: Cavab yazmaq...

[ctx: @action:button]
en: Send
az: Göndərmək
