plasma-workspace - en to az translation catalogue (32 entries)

en: General
az: Əsas

en: Entries
az: Girişlər

en: Application Status
az: Tətbiq vəziyyəti

en: Communications
az: Kommunikasiya

en: System Services
az: Sistem xidmətləri

en: Hardware Control
az: Avadanlığın İdarə edilməsi

en: Miscellaneous
az: Müxtəlif

[ctx: Name of the system tray entry]
en: Entry
az: Giriş

en: Visibility
az: Görünən

en: Keyboard Shortcut
az: Klaviatura Qısayolları

en: Shown when relevant
az: Lazım olduğunda göstərilir

en: Always shown
az: Həmişə göstərmək

en: Always hidden
az: Həmişə gizlətmək

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Always show all entries
az: Bütün girişləri həmişə göstərmək

[ctx: The arrangement of system tray icons in the Panel]
en: Panel icon size:
az: Panel nişanlarının ölçüsü:

en: Small
az: Kiçik

en: Scale with Panel height
az: Panel hündürlüyü ölçüsündə

en: Scale with Panel width
az: Panel eni ölçündə

en: Automatically enabled when in Touch Mode
az: Planşet rejimində olduqda öz-özünə aktiv edildi

[ctx: @label:listbox The spacing between system tray icons in the Panel]
en: Panel icon spacing:
az: Panel nişanları ölçüsü:

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Small
az: Kiçik

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Large
az: Böyük

[ctx: @info:usagetip under a combobox when Touch Mode is on]
en: Automatically set to Large when in Touch Mode
az: Planşet rejimində avtomatik "Böyük" ölçü təyin edilsin

[ctx: @action:button]
en: Go Back
az: Geriyə

en: Status and Notifications
az: Vəziyyət və Bildirişlər

en: More actions
az: Daha çox fəaliyyətlər

en: Keep Open
az: Açıq saxlamaq

en: Expand System Tray
az: Sistem çəkməcəsini açın

en: Show all the items in the system tray in a popup
az: Bütün sistem çəkməcəsi elementlərini açılan pəncərədə göstərmək

en: Close popup
az: Bidiriş pəncərəsini bağlamaq

en: Show hidden icons
az: Gizli ikonları göstərmək
