plasma-workspace - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
az: Xarici görünüş

en: %1 Details
az: %1 Təfərrüatlar

en: Sensors Details
az: Sensorlar haqqında

en: System Monitor
az: Sistem İzləyici

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
az: Sistem İzləyicini açın...
