plasma-workspace - en to az translation catalogue (9 entries)

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Show KRunner
az: KRunner-i göstər

en: Open Terminal
az: Terminalı aç

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Lock Screen
az: Ekranı Kilidləmək

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Leave…
az: Tərk etmək...

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Configure Display Settings…
az: Ekran ayarlarını tənzimləyin...

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Configure Contextual Menu Plugin
az: Sağ düymə menyusu modulunu ayarlamaq

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Other Actions]
az: [Digər Əməllər]

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Wallpaper Actions
az: Divar Kağızı əməlləri

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Separator]
az: [Ayırıcı]
