plasma-workspace - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Left Button
az: Sol Düymə

en: Right Button
az: Sağ Düymə

en: Middle Button
az: Orta Düymə

en: First X Button
az: İlk X düymə

en: Second X Button
az: İkinci X düymə

en: Pressed
az: Basılı

en: Latched
az: Tutulmuş

en: Locked
az: Kilidli
