plasma-workspace - en to az translation catalogue (14 entries)

[ctx: Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
az: Media oxuducunun idarə olunması

en: Play/Pause media playback
az: Media oxutmanı başlatmaq/fasilə

en: Media playback next
az: Növbəti media oxutma

en: Media playback previous
az: Əvvəlki media oxutma

en: Stop media playback
az: Media oxutmanı dayandırmaq

en: Pause media playback
az: Media oxudulmasına fasilə

en: Play media playback
az: Medianı oxutmağa başlatmaq

en: Media volume up
az: Səsi artırmaq

en: Media volume down
az: Səsi azaltmaq

en: The media player '%1' cannot perform the action '%2'.
az: "%1" media oxuducu "%2" əməlini yerinə yetirə bilmir.

en: Attempting to perform the action '%1' failed with the message '%2'.
az: "%1" əməlinin icrası "%2" xətası ilə başa çatdı.

en: The argument '%1' for the action '%2' is missing or of the wrong type.
az: "%2" üçün "%1" arqumenti mövcud deyil və ya səhv növdür.

en: The operation '%1' is unknown.
az: "%1" naməlum əməliyyatı.

en: Unknown error.
az: Naməlum xəta.
