plasma-workspace - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Keyboard Layout: %1
az: Klaviatura qatı: %1

en: Username
az: İstifadəçi adı

en: Password
az: Şifrə

en: Log In
az: Giriş

en: Caps Lock is on
az: Caps Lock aktivdir

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
az: Yuxu

en: Restart
az: Yenidən başlatmaq

en: Shut Down
az: Söndürmək

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
az: Digər...

en: Type in Username and Password
az: İstifadəçi adını və Şifrəni daxil edin

en: List Users
az: İstifadəçilər siyahısı

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
az: Virtual Klaviatura

en: Login Failed
az: Giriş alınmadı

en: Desktop Session: %1
az: İş masası Seansı: %1

en: Battery at %1%
az: Batareya %1%-dir

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
az: İstifadə olunmamış

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on TTY %1 (Display %2)
az: TTY %1-də(da) (Ekran %2)

[ctx: @title: group]
en: Clock:
az: Saat:

[ctx: @option:check]
en: Keep visible when unlocking prompt disappears
az: Kilidi açma sorğusu yox olduqda görünən vəziyyətdə qalsın

[ctx: @title: group]
en: Media controls:
az: Media idarəetməsi:

[ctx: @option:check]
en: Show under unlocking prompt
az: Kilidi açma sorğusu altında göstərilsin

en: Unlocking failed
az: Kiliddən çıxarılma alınmadı

en: Sleep
az: Yuxu

en: Hibernate
az: Gözləmə

en: Switch User
az: İstifadəçini dəyişmək

en: Switch to This Session
az: Bu sesiyanı dəyişmək

en: Start New Session
az: Yeni sesiyanı başlatmaq

en: Back
az: Geriyə

[ctx: Button to change keyboard layout]
en: Switch layout
az: Qatları dəyişmək

en: Unlock
az: Kiliddən çıxartmaq

en: No title
az: Başlıqsız

en: No media playing
az: Media fayl yoxdur

en: Previous track
az: Əvvəlki media

en: Play or Pause media
az: Medianı oynatmaq və ya fasilə vermək

en: Next track
az: Nöbəti media

en: One other user is currently logged in. If the computer is shut down or restarted, that user may lose work. | %1 other users are currently logged in. If the computer is shut down or restarted, those users may lose work.
az[0]: Hal-hazırda bir başqa istifadəçi qoşuldu. Əgər bu komputer söndürülsə və ya yenidən başladılsa istifadəçi işini itirə bilər.
az[1]: Hal-hazırda %1 başqa istifadəçi qoşuldu. Əgər bu komputer söndürülsə və ya yenidən başladılsa istifadəçi işini itirə bilər.

en: When restarted, the computer will enter the firmware setup screen.
az: Yenidən başladıldıqda komputer proqram təminatının ayarlanması ekranına daxil olacaq

en: Log Out
az: Sesiyadan çıxış

en: Restarting in 1 second | Restarting in %1 seconds
az[0]: %1 saniyədə yenidən başlatmaq
az[1]: %1 saniyədə yenidən başlatmaq

en: Shutting down in 1 second | Shutting down in %1 seconds
az[0]: %1 saniyədə söndürmək
az[1]: %1 saniyədə söndürmək

en: Logging out in 1 second | Logging out in %1 seconds
az[0]: %1 saniyədə sesiyadan çıxmaq
az[1]: %1 saniyədə sesiyadan çıxmaq

en: Cancel
az: İmtina

[ctx: This is the first text the user sees while starting in the splash screen, should be translated as something short, is a form that can be seen on a product. Plasma is the project name so shouldn't be translated.]
en: Plasma made by KDE
az: Plasma, KDE tərəfindən yaradılıb
