plasma-workspace - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Open Containing Folder
az: Bu tərkibli qovluğu açın

en: Audio
az: Səs

en: Image
az: Şəkil

en: Spreadsheet
az: Elekrton Cədvəl

en: Presentation
az: Təqdimat

en: Folder
az: Qovluq

en: Document
az: Sənəd

en: Archive
az: Arxiv

en: Text
az: Mətn
