plasma-workspace - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Send SIGTERM
az: SIGTERM siqnalı göndərmək

en: Send SIGKILL
az: SIGKILL siqnalı göndərmək

en: kill
az: məhv etmək

en: Terminate running applications whose names match the query.
az: Adları sorğuya uyğun olan işlək tətbiqləri sonlandırmaq

en: Terminate %1
az: %1 tətbiqini sonlandırmaq

en: CPU usage
az: Prosessorun istifadəsinə görə

en: inverted CPU usage
az: Prosessorun istifadəsinə görə (əksinə)

en: nothing
az: heç biri

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, main)
en: Kill Applications Config
az: Tətbiqin məhv edilmısi Ayarı

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useTriggerWord)
en: &Use trigger word
az: &Açar sözündən istifadə etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_trigger)
en: &Trigger word:
az: &Açar sözü

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_sorting)
en: &Sort by
az: &Çeşidləmə:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, sorting)
en: It is not sure, that this will take effect
az: Bunun effektiv olacağı bəlli deyil
