plasma-workspace - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
az: :q: ilə eyni olan yerli qovluqları, faylları, şəbəkə məkanlarını və internet səhifələrini tapır.

en: Open %1
az: %1 açmaq

en: Launch with %1
az: %1 ilə başlamaq

en: Go to %1
az: %1-ə(a) keçmək

en: Send email to %1
az: %1 e-poçtuna məktub göndərin
