plasma-workspace - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Open in Filelight
az: Filelight-da açmaq

en: Open in File Manager
az: Fayl Menecerdə açmaq...

en: Configure Warning…
az: Xəbərdarlığı ayarlamaq...

note: i18n: ectx: label, entry (minimumSpace), group (General)
en: Minimum free space before user starts being notified.
az: Xəbərdarlıqdan əvvəl diskin boş sahəsinin minimal həcmi.

note: i18n: ectx: label, entry (minimumSpacePercentage), group (General)
en: Minimum percentage free space before user starts being notified.
az: Xəbərdarlıqdan əvvəl diskin boş sahəsinin minimal həcmi.

note: i18n: ectx: label, entry (enableNotification), group (General)
en: Is the free space notification enabled.
az: Boş yer bildirişi aktivdir.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableNotification)
en: Enable low disk space warning
az: Diskdə boş yer çatışmamazlığı xəbərdarlığını aktiv etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_minimumSpace)
en: Warn when free space is below:
az: Xəbərdarlıq ediləcək yer çatışmamazlığı səviyyəsi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_minimumSpacePercentage)
en: And when free space is under:
az: Diskdəki boş yer bu ölçüdən az olduqda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_info)
en: The system will notify you if the free space drops below the specified MiB and the specified percentage of available space.
az: Əgər boş disk sahəsini MiB və faiz ilə göstərilmiş ölçüdən aşağı düşərsə sistem sizi xəbərdar edəcək.

en: Your %1 partition is running out of disk space; %2 MiB of space remaining (%3%).
az: %1 bölməsində boş disk sahəsi tükənir; hazırkı boş disk sahəsi: %2 MiB (%3).

en: Your Root partition is running out of disk space; %1 MiB of space remaining (%2%).
az: Kök (root) qovluöunda boş disk sahəsi tükınmək üzrədir; qalan boş disk sahəsi: %1 MiB (%2).

en: Your Home folder is running out of disk space; %1 MiB of space remaining (%2%).
az: Ev qovluğunda diskin boş sahəsi tükənir, qalan boş sahə: %1 MiB (%2).

[ctx: The settings dialog main page name, as in 'general settings']
en: General
az: Əsas
