plasma-desktop - en to az translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
az: %1 doğru GTK mövzu arxivi deyil.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
az: Bu tərz üçün tənzimlənmələr dialoqu pəncərəsi yüklənərkən xəta baş verdi.

en: Failed to apply selected style '%1'.
az: Seçilmiş "%1" tərzini tətbiq etmək alınmadı.

en: Configure %1
az: %1 tənzimləmək

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
az: Vərəq 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
az: Düymə

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
az: Açılan qutu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
az: İşarələmə qutusu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
az: Dəyişdirici düymə

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
az: Vərəq 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
az: Tətbiq tərzi

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
az: Düymələrdəki nişanları göstərmək:

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
az: Menyulardakı nişanları göstərmək:

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
az: Əsas alətlər paneli yarlığı

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
az: İkinci alətlər paneli yarlığı

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
az: Nİşan və alətlər panelini tənzimləmək

en: Show icons:
az: ikonları göstərmək:

en: On buttons
az: Düymədə

en: In menus
az: Menyuda

en: Main toolbar label:
az: Əsas alətlər panelində mətnin mövqeyi

en: None
az: Yalnız ikonlar

en: Text only
az: Yalnız mətn

en: Beside icons
az: İkonların yanında

en: Below icon
az: İkonların altında

en: Secondary toolbar label:
az: Əlavə alətlər panelində mətnin mövqeyi:

en: GNOME/GTK Application Style
az: GNOME/GTK Tətbiq tərzi

en: GTK theme:
az: GTK mövzu:

en: Preview…
az: Öncədən baxış...

en: Install from File…
az: Fayldan quraşdırmaq...

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
az: Yeni GNOME/GTK Tətbiq Üslubları Almaq...

en: Select GTK Theme Archive
az: GTK Mövzu arxivini seçmək

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
az: GTK Mövzu arxivi (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
az: Nişanlar və alətlər üçün paneli tənzimləmək...

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
az: GNOME/GTK Tətbiqlər üslubunu tənzimləmək...

en: Configure Style…
az: Üslubu tənzimləmək...
