plasma-desktop - en to az translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
az: Cari Plasma görünüşünün adı

en: Unable to create a temporary file.
az: Müvəqqəti fayl yaradıla bilmədi.

en: Unable to download the theme: %1
az: Yüklənə bilməyən mövzu: %1

en: Theme installed successfully.
az: Mövzu uğurla quraşdırıldı.

en: Theme installation failed.
az: Mövzu quraşdırılması alınmadı.

en: Removing theme failed: %1
az: Silinməsi mümkün olmayan mövzu: %1

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
az: Bu alət, mövcud olmayan,və ya artıq quraşdırılmış təsadüfi seçilmiş mövzuya toxunmadan cari Plasma sesiyası üçün mövzunu quraşdırmağa imkan verir.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
az: Cari Plasma sesiyanız üçün quraşdırmaq istədiyiniz mövzunun  adı (tam yolu keçərkən, yalnız yolun son hissəsini istifadə edəcək)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
az: Sistemdə mövcud olan bütün mövzuları göstərmək (həmçinin cari mövzunu)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
az: Tələb olunan "%1" mövzusu, artıq cari Plasma sesiyası üçün mövzu kimi quraşdırılıb.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
az: Cari Plasma sesiyalarının mövzusu %1-ə/a quraşdırıldı

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
az: "%1" mövzusu tapılmadı. Mövzu aşağıdakı variantlardan biri olmalıdır: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
az: Sisteminizdə aşağıdakı Plasma mövzuları var:

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: All themes
az: Bütün mövzular

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Light themes
az: İşıqlı mövzular

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Dark themes
az: Qaranlıq mövzular

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Color scheme compatible
az: Rəng sxemi uyğun gələn

en: Install from File…
az: Fayldan quraşdırmaq...

en: Get New…
az: Yenisini quraşdırın...

en: Follows color scheme
az: Rəng sxemi ilə uyğun

en: Edit Theme…
az: Mövzuya düzəliş…

en: Remove Theme
az: Mövzunu silmək

en: Restore Theme
az: Mövzunu bərpa etmək

en: Open Theme
az: Mövzunu açmaq

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
az: Mövzu Faylları (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
