plasma-workspace - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
az: Sessiyaların idarə edilməsi

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
az: Çıxış ekranını göstərmək

en: Log Out
az: Sessiyadan çıxış

en: Shut Down
az: Söndürmək

en: Reboot
az: Yenidən başlatmaq

en: Log Out Without Confirmation
az: Təsdiqləmədən ssessiyadan çıxış

en: Shut Down Without Confirmation
az: Təsdiqləmədən söndürmək

en: Reboot Without Confirmation
az: Təsdiqləmədən yenidən başlatmaq
