plasma-workspace - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Run Command interface
az: Əmr interfeysini işə salmaq

en: Use the clipboard contents as query for KRunner
az: Mübadilə buferi tərkiblərini KRunner üçün sorğu kimi istifadə etmək

en: Start KRunner in the background, don't show it.
az: KRunneri arxa planda başlatmaq, onu göstərməmək.

en: Replace an existing instance
az: Mövcud nümunə ilə əvəzləmək

en: Show only results from the given plugin
az: Yalnız verilmiş əlavədən nəticələri göstərmək

en: List available plugins
az: Əlçatan əlavələrin siyahısı

en: The query to run, only used if -c is not provided
az: Başlatmaq üçün sorğu, əgər -c açarı göstərilməyibsə istifadə etmək

[ctx: Header for command line output]
en: Available KRunner plugins, pluginId
az: Əlçatan KRunner əlavələri, pluginId

en: Show Usage Help
az: İstifadə olunma qaydalarını göstərmək

en: Showing only results from %1
az: Yalnız %1 nəticələri göstərilir

[ctx: Textfield placeholder text, query specific KRunner plugin]
en: Search '%1'…
az: "%1" axtarışı...

[ctx: Textfield placeholder text]
en: Search…
az: Axtarış…

en: Configure
az: Tənzimlə

en: Configure KRunner Behavior
az: KRunner davranışlarını tənzimlə

en: Configure KRunner…
az: KRunner-i ayarla…

en: Pin
az: Sancaqla

en: Pin Search
az: Axtarışı sancaqla

en: Keep Open
az: Açıq saxla

en: Recent Queries
az: Sonuncu sorğular

en: Remove
az: Sils
