plasma-workspace - en to az translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
az: %2 tətbiqindən %1 bildiriş

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
az[0]: %3-də %1 fayldan %2
az[1]: %3-də %1 fayldan %2

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
az[0]: %2-də %1 fayl
az[1]: %2-də %1 fayl

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
az[0]: %1 fayldan %2
az[1]: %1 fayldan %2

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
az[0]: %1 fayl
az[1]: %1 fayl

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
az[0]: %2/%1 element
az[1]: %2/%1 element

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
az[0]: %1 element
az[1]: %1 element

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
az: %1 fayl %2 qovluğuna

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
az[0]: %2 fayl %1 qovluğuna
az[1]: %2 fayl %1 qovluğuna

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
az: %1 qovluğuna

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
az: %2 əməlindən %1 bildiriş

en: Application closed unexpectedly.
az: Tətbiq gözlənilmədən bağlandı

[ctx: @title]
en: Unread Notification | Unread Notifications
az[0]: Oxunmamış bildirişlər
az[1]: Oxunmamış bildirişlər

[ctx: @info]
en: %1 notification was received while Do Not Disturb was active. | %1 notifications were received while Do Not Disturb was active.
az[0]: Narahat etmə rejimi aktiv olduğu müddətdə %1 bildiriş alınıb.
az[1]: Narahat etmə rejimi aktiv olduğu müddətdə %1 bildiriş alınıb.

[ctx: @action:button Show the notifications popup]
en: Show Notifications
az: Bildirişləri göstərmək
