plasma-workspace - en to az translation catalogue (68 entries)

[ctx: Placeholder is the battery number]
en: Battery %1
az: Batareya %1

en: Battery
az: Batareya

[ctx: Agenda listview section title]
en: Holidays
az: Bayramlar

[ctx: Agenda listview section title]
en: Events
az: Tədbirlər

[ctx: Agenda listview section title]
en: Todo
az: Tapşırıq

[ctx: Means 'Other calendar items']
en: Other
az: Digər

en: %1 event | %1 events
az[0]: %1 tətbir
az[1]: %1 tədbir

en: No events
az: Heç bir tətbiq yoxdur

en: Days
az: Günlər

en: Months
az: Aylar

en: Years
az: İllər

en: Previous Month
az: Keçən ay

en: Previous Year
az: Keçən il

en: Previous Decade
az: Keçən onillik

[ctx: Reset calendar to today]
en: Today
az: Bu gün

en: Reset calendar to today
az: Bugünkü tarixə keç

en: Next Month
az: Növbəti ay

en: Next Year
az: Gələn il

en: Next Decade
az: Növbəti onillik

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep Open
az: Açıq saxlamaq

en: Configure…
az: Tənzimlə...

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daemon)
en: Screen lock enabled
az: Ekran kilidləyici aktivdir

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daemon)
en: Sets whether the screen will be locked after the specified time.
az: Əgər aktivdirsə ekran göstərilən müdətdən sonra kilidlənəcək.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daemon)
en: Screen saver timeout
az: Ekran qoruyucusuna keçid gecikməsi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daemon)
en: Sets the minutes after which the screen is locked.
az: Göstərilən dəqiqədən sonra ekran kilidlənəcək

en: New Session
az: Yeni Sesiya

en: Filters
az: Süzgəclər

[ctx: applet category]
en: Accessibility
az: Xüsusi imkanlar

[ctx: applet category]
en: Application Launchers
az: Tətbiq başladıcılar

[ctx: applet category]
en: Astronomy
az: Astronomiya

[ctx: applet category]
en: Date and Time
az: Tarix və vaxt

[ctx: applet category]
en: Development Tools
az: Tərtibatçı alətləri

[ctx: applet category]
en: Education
az: Təhsil

[ctx: applet category]
en: Environment and Weather
az: Ətraf mühit və hava

[ctx: applet category]
en: Examples
az: Nümunələr

[ctx: applet category]
en: File System
az: fayl sistemi

[ctx: applet category]
en: Fun and Games
az: Əyləncə və oyunlar

[ctx: applet category]
en: Graphics
az: Qrafika

[ctx: applet category]
en: Language
az: Dil

[ctx: applet category]
en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

[ctx: applet category]
en: Miscellaneous
az: Müxtəlif

[ctx: applet category]
en: Online Services
az: Canlı xidmətlər

[ctx: applet category]
en: Personal Information
az: Fərdi məlumat

[ctx: applet category]
en: Productivity
az: Məhsuldarlıq

[ctx: applet category]
en: System Information
az: Sistem haqqında

[ctx: applet category]
en: Utilities
az: Xidməti tətbiqlər

[ctx: applet category]
en: Windows and Tasks
az: Pəncərə və tapşırıqlar

[ctx: applet category]
en: Clipboard
az: Mübadilə lövhəsi

[ctx: applet category]
en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: All Widgets
az: Bütün vidjetlər

en: Running
az: İşlək

[ctx: @item:inmenu used in the widget filter. Filter widgets that can be un-installed from the system, which are usually installed by the user to a local place.]
en: User-installed
az: İstifadəçinin quraşdırdığı

[ctx: @item:inmenu used in the widget filter. Filter widgets that can were recently installed.]
en: Recently installed
az: Son quraşdırılan

en: Categories:
az: Kateqoriyalar:

en: Download New Plasma Widgets
az: Yeni Plasma vidjetini yükləmək

en: Install Widget From Local File…
az: Vidjeti yerli fayldan quraşdırmaq...

[ctx: @title:window]
en: Get New Widgets
az: Yeni vidjet alın

en: Select Plasmoid File
az: Plasmoid faylını seçmək

[ctx: %1 is the name of an applet, %2 is an error message]
en: Installing the package %1 failed: %2.
az: %1 paketini qurmaq mümkün olmadı: %2

en: Installation Failure
az: Quraşdırılma alınmadı

[ctx: @info]
en: The currently selected time zone is not available for visualization on this map
az: Hal-hazırda seçilmiş saat qurşağını bu xəritədə görüntüləmək olmur

[ctx: Placeholder for empty time zone combobox selector]
en: Choose…
az: Seçin...

[ctx: @label:listbox In the context of time zone selection]
en: Region:
az: Bölgə:

[ctx: @label:listbox In the context of time zone selection]
en: Time zone:
az: Saat qurşağı:

[ctx: @action:button]
en: Zoom in
az: Yaxınlaşdırmaq

[ctx: @action:button]
en: Zoom out
az: Uzaqlaşdırmaq

en: Timezone region selector
az: Saat qurşağı bölgəsi seçicisi

en: Timezone location selector
az: Saat qurşağı yeri seçicisi
