kcminput - en to bg translation catalogue (43 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTheme), group (Mouse)
en: Name of the current cursor theme
bg: Име на текущата тема на курсора

note: i18n: ectx: label, entry (cursorSize), group (Mouse)
en: Current cursor size
bg: Текущ размер на курсора

en: You have to restart the Plasma session for these changes to take effect.
bg: Трябва да рестартирате сесията, за да влязат в сила тези промени.

en: Unable to create a temporary file.
bg: Не може да се създаде временен файл.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
bg: Не може да се изтегли архивът с теми на иконите: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
bg: Файлът не е валиден архив на тема на икони.

en: Failed to create 'icons' folder.
bg: Създаването на папка  "икони" е неуспешно.

en: A theme named %1 already exists in your icon theme folder. Do you want replace it with this one?
bg: Вече има тема с име "%1". Искате ли да бъде презаписана?

en: Overwrite Theme?
bg: Презапис на тема?

en: Theme installed successfully.
bg: Темата е инсталирана успешно.

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTimeout), group (BusyCursorSettings) i18n: ectx: label, entry (taskbarTimeout), group (TaskbarButtonSettings)
en: Timeout in seconds
bg: Време за изчакване в секунди

en: Remove Theme
bg: Изтриване на тема

en: Restore Cursor Theme
bg: Възстановяване на темата на курсора

[ctx: @title]
en: Launch Feedback
bg: Обратна връзка

[ctx: @info:usagetip]
en: Configure the animations played while an application is launching.
bg: Конфигуриране на анимациите, които се възпроизвеждат по време на стартирането на дадено приложение.

[ctx: @label]
en: Cursor feedback:
bg: Курсор обратна връзка

[ctx: @option:radio No cursor feedback when launching apps]
en: None
bg: Без

[ctx: @option:radio]
en: Static
bg: Статична икона

[ctx: @option:radio]
en: Blinking
bg: Мигаща икона

[ctx: @option:radio]
en: Bouncing
bg: Подскачаща икона

[ctx: @label]
en: Task Manager feedback:
bg: Диспечер на задачи обратна връзка:

[ctx: @option:check]
en: Enable animation
bg: Активиране на анимация

[ctx: @label]
en: Stop animations after:
bg: Спиране на анимациите след:

en: %1 second | %1 seconds
bg[0]: %1 секунда
bg[1]: %1 секунди

en: This module lets you choose the mouse cursor theme.
bg: Този модул ви позволява да изберете темата на курсора на мишката.

en: Size:
bg: Размер:

[ctx: @action:button]
en: &Configure Launch Feedback…
bg: &Конфигуриране на обратна връзка…

en: &Install from File…
bg: Инсталиране от файл…

en: &Get New Cursors…
bg: &Изтегляне на нови курсори…

en: Open Theme
bg: Отваряне на тема

en: Cursor Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
bg: Тематични файлове на курсора  (*.tar.gz *.tar.bz2)

en: The requested size '%1' is not available, using %2 instead.
bg: Заявеният размер '%1' не е наличен, вместо него се използва %2.

en: This tool allows you to set the mouse cursor theme for the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
bg: Този инструмент ви позволява да зададете темата за курсора на мишката за текущата Plasma сесия, без случайно да го зададете на този, който или не е на разположение, или който вече е зададен.

en: The name of the cursor theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
bg: Името на темата на курсора, която искате да зададете за текущата си сесия на Plasma (посочването на пълен път, ще използва само последната част на пътя)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
bg: Показване на всички налични теми на системата (и коя е текущата тема)

en: Use a specific size, rather than the theme default size
bg: Използване на определен размер, а не на размера по подразбиране на темата

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
bg: Заявената тема "%1" вече е зададена като тема за текущата сесия на Plasma.

en: Successfully applied the mouse cursor theme %1 to your current Plasma session
bg: Успешно прилагане на тема на курсора %1 към текущата сесия на Plasma

en: You have to restart the Plasma session for your newly applied mouse cursor theme to display correctly.
bg: Трябва да рестартирате Plasma сесия, за да се покаже правилно новата тема на курсора на мишката.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
bg: Не може да се намери тема "%1". Темата трябва да има следните опции: %2

en: You have the following mouse cursor themes on your system:
bg: Имате следните теми на курсора на мишката на вашата система:

en: (Current theme for this Plasma session)
bg: (Текуща тема за тази сесия на Plasma)

[ctx: @info The argument is the list of available sizes (in pixel). Example: 'Available sizes: 24' or 'Available sizes: 24, 36, 48']
en: (Available sizes: %1)
bg: (Налични размери: %1)
