kcmicons - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Main Toolbar
bg: Главна лента с инструменти

en: Secondary Toolbars
bg: Допълнителна лента с инструменти

en: Small Icons
bg: Малки икони

en: Dialogs
bg: Диалогови прозорци

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
bg: Име на текущата тема на икони

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
bg: Размер на иконите на работния плот

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
bg: Размер на иконите на лентата с инструменти

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
bg: Размер на иконите на основната лента с инструменти

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
bg: Малък размер на иконите

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
bg: Размер на иконите на панела

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
bg: Размер на диалоговите икони

en: Unable to create a temporary file.
bg: Не може да се създаде временен файл.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
bg: Не може да се изтегли архивът с теми на иконите: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
bg: Файлът не е валиден архив на тема с икони.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
bg: Появи се проблем по време на инсталацията, но повечето от темите в архива са инсталирани.

en: Theme installed successfully.
bg: Темата е инсталирана успешно.

en: Installing icon themes…
bg: Инсталиране на теми на икони…

en: Installing %1 theme…
bg: Инсталиране на %1тема…

[ctx: @info]
en: Here you can configure the default sizes of various icon types at a system-wide level. Note that not all apps will respect these settings.<nl/><nl/>If you find that objects on screen are generally too small or too large, consider adjusting the global scale instead.
bg: Тук можете да конфигурирате размерите по подразбиране на различни типове икони на системно ниво. Имайте предвид, че не всички приложения ще се съобразяват с тези настройки.<nl/><nl/>Ако установите, че обектите на екрана като цяло са твърде малки или твърде големи, обмислете дали вместо това не трябва да настроите глобалния мащаб.

en: Adjust Global Scale…
bg: Настройване на глобално скалиране…

[ctx: @label:slider]
en: Size:
bg: Размер:

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
bg: Този модул ви позволява да изберете иконите за вашия работен плот.

en: Remove Icon Theme
bg: Премахване на темата на икони

en: Restore Icon Theme
bg: Възстановяване на темата на икони

en: Configure Icon Sizes
bg: Конфигуриране на размери на икони

en: Install from File…
bg: Инсталиране от файл…

en: Get New Icons…
bg: Изтегляне на нови икони…

[ctx: @title:window]
en: Configure Icon Sizes
bg: Конфигуриране на размери на икони

en: Open Theme
bg: Отваряне на тема

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
bg: Файлове на тема (*.tar.gz *.tar.bz2)
