plasma-workspace - en to bg translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
bg: %1 от %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
bg[0]: %2 от %1 файл до %3
bg[1]: %2 от %1 файла до %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
bg[0]: %1 файл до %2
bg[1]: %1 файла до %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
bg[0]: %2 от %1 файл
bg[1]: %2 от %1 файла

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
bg[0]: %1 файл
bg[1]: %1 файла

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
bg[0]: %2 от %1 елемент
bg[1]: %2 от %1 елемента

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
bg[0]: %1 елемент
bg[1]: %1 елемента

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
bg: %1 до %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
bg[0]: %1 файл до %2
bg[1]: %1 елемента до %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
bg: до %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
bg: %1 от %2

en: Application closed unexpectedly.
bg: Приложението се затвори неочаквано.
