plasma_applet_clock - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
bg: Външен вид

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
bg: Часът е %1; Текущата дата е %2

en: Show seconds hand
bg: Показване на секундната стрелка

en: General:
bg: Общи:

en: Show time zone
bg: Показване на часова зона
