plasma-workspace - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Return to Clipboard
bg: Връщане в клипборда

en: QR Code
bg: QR код

en: Data Matrix
bg: Матрица с данни

en: Code 39
bg: Код 39

en: Code 93
bg: Код 93

en: Code 128
bg: Код 128

en: Change the QR code type
bg: Променяне типа на баркод

en: Creating QR code failed
bg: Създаването на баркод е неуспешно

en: The QR code is too large to be displayed
bg: Баркодът е твърде голям, за да бъде показан

en: Clipboard Contents
bg: Съдържание на клипборда

en: Clipboard is empty
bg: Буферът е празен

en: Configure Clipboard…
bg: Конфигуриране на клипборда…

en: Clear History
bg: Изчистване на история

en: Invoke action
bg: Извикване на действие

en: Show QR code
bg: Показване на баркод

en: Edit contents
bg: Редактиране на съдържание

en: Remove from history
bg: Премахване от историята

[ctx: @action:button]
en: Save
bg: Запазване

[ctx: @action:button]
en: Cancel
bg: Отказване

en: No matches
bg: <няма съвпадения>
