plasma_applet_lockout - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: General
bg: Общи

[ctx: Heading for a list of actions (leave, lock, switch user, hibernate, suspend)]
en: Show actions:
bg: Показване на действия:

en: Logout
bg: Излизане от сесия

en: Shutdown
bg: Изключване

en: Reboot
bg: Рестартиране

en: Lock
bg: Заключване

en: Switch User
bg: Превключване на потребител

en: Hibernate
bg: Хибернация

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
bg: Приспиване

en: Lock the screen
bg: Заключване на екрана

en: Switch user
bg: Превключване на потребител

en: Start a parallel session as a different user
bg: Започване на паралелна сесия като различен потребител

en: Shutdown…
bg: Изключване…

en: Turn off the computer
bg: Изключване на компютъра

en: Restart…
bg: Рестартиране…

en: Reboot the computer
bg: Рестартиране на компютъра

en: Logout…
bg: Излизане от сесия…

en: End the session
bg: Завършване на сесията

en: Sleep (suspend to RAM)
bg: Приспиване (в паметта)

en: Hibernate (suspend to disk)
bg: Хибернация (записване на диск)
