plasma-workspace - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: No title
bg: Без заглавие

en: No media playing
bg: Не се възпроизвежда медия

en: Shuffle
bg: Разбъркано

[ctx: Play previous track]
en: Previous Track
bg: Предишен запис

[ctx: Pause playback]
en: Pause
bg: Пауза

[ctx: Start playback]
en: Play
bg: Изпълнение

[ctx: Play next track]
en: Next Track
bg: Следващ запис

en: Repeat Track
bg: Повторение на запис

en: Repeat
bg: Повторение

[ctx: Open player window or bring it to the front if already open]
en: Open
bg: Отваряне

[ctx: Stop playback]
en: Stop
bg: Стоп

[ctx: Quit player]
en: Quit
bg: Изход

en: Choose player automatically
bg: Автоматично избиране на медийно устройство

[ctx: @info:tooltip %1 is a musical artist and %2 is an app name]
en: by %1 (%2)
    Middle-click to pause
    Scroll to adjust volume
bg: на %1 (%2)
    Среден бутон на мишката за пауза
    Скролиране за регулиране на звука

[ctx: @info:tooltip %1 is an app name]
en: %1
    Middle-click to pause
    Scroll to adjust volume
bg: %1
    Среден бутон на мишката за пауза
    Скролиране за регулиране на звука

[ctx: @info:tooltip %1 is a musical artist and %2 is an app name]
en: by %1 (paused, %2)
    Middle-click to play
    Scroll to adjust volume
bg: на %1 (на пауза, %2)
    Среден бутон на мишката за пауза
    Скролиране за регулиране на звука

[ctx: @info:tooltip %1 is an app name]
en: Paused (%1)
    Middle-click to play
    Scroll to adjust volume
bg: На пауза (%1)
    Среден бутон на мишката за пускане
    Скролиране за регулиране на звука
