plasma-workspace - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: General
bg: Общи

en: Entries
bg: Записи

en: Application Status
bg: Състояние на приложението

en: Communications
bg: Комуникации

en: System Services
bg: Системни услуги

en: Hardware Control
bg: Контрол на хардуера

en: Miscellaneous
bg: Допълнителни

[ctx: Name of the system tray entry]
en: Entry
bg: Запис

en: Visibility
bg: Видимост

en: Keyboard Shortcut
bg: Клавишна комбинация

en: Shown when relevant
bg: Показва се, когато е необходимо

en: Always shown
bg: Винаги показвано

en: Always hidden
bg: Винаги скрито

en: Disabled
bg: Забранено

en: Always show all entries
bg: Винаги показване на всички записи

[ctx: The arrangement of system tray icons in the Panel]
en: Panel icon size:
bg: Размер на иконата на панела:

en: Small
bg: Малък

en: Scale with Panel height
bg: Мащабиране с височината на панела

en: Scale with Panel width
bg: Мащабиране с широчината на панела

en: Automatically enabled when in Touch Mode
bg: Автоматично активиране в режим на таблет

[ctx: @label:listbox The spacing between system tray icons in the Panel]
en: Panel icon spacing:
bg: Разстояние между иконите в панела:

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Small
bg: Малък

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Normal
bg: Нормално

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Large
bg: Голямо

[ctx: @info:usagetip under a combobox when Touch Mode is on]
en: Automatically set to Large when in Touch Mode
bg: Автоматично задаване на големи икони в режим на таблет

[ctx: @action:button]
en: Go Back
bg: Назад

en: Status and Notifications
bg: Състояние и известия

en: More actions
bg: Повече действия

en: Keep Open
bg: Задържане отворен

en: Expand System Tray
bg: Разширяване на системния панел

en: Show all the items in the system tray in a popup
bg: Показване на всички елементи в изскачащия прозорец на системния панел

en: Close popup
bg: Затваряне на изскачащ прозорец

en: Show hidden icons
bg: Показване на скрити икони
