plasma-workspace - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
bg: Външен вид

en: %1 Details
bg: %1 Подробности

en: Sensors Details
bg: Подробности за сензорите

en: System Monitor
bg: Наблюдение на системата

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
bg: Отваряне на Наблюдение на системата…
