plasma-workspace - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Device Status
bg: Статус на устройство

en: A device can now be safely removed
bg: Устройството вече може безопасно да бъде премахнато

en: This device can now be safely removed.
bg: Това устройство вече може безопасно да бъде премахнато.

en: You are not authorized to mount this device.
bg: Не сте упълномощени да монтирате това устройство.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
bg: Не сте упълномощени да премахвате това устройство.

en: You are not authorized to eject this disc.
bg: Не сте упълномощени да извадите този диск.

en: Could not mount this device as it is busy.
bg: Неуспех при монтиране на устройството., защото е заето.

en: One or more files on this device are open within an application.
bg: Един или повече файлове на това устройство са отворени в дадено приложение.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
bg[0]: Един или повече файлове на това устройство се отварят в приложението "%2".
bg[1]: Един или повече файлове на това устройство се отварят в следните приложения:%2.

en: Could not mount this device.
bg: Неуспех при монтиране на устройството.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
bg: Неуспех при демонтиране на устройството.

en: Could not eject this disc.
bg: Неуспех при изваждане на диска.
