plasma-workspace - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Local
bg: Местен

en: Timezone
bg: Часова зона

en: Timezone City
bg: Часова зона Град

en: Timezone Continent
bg: Часова зона Континент

en: Timezone Country
bg: Часова зона Държава

en: Offset
bg: Изместване

en: Timezone Abbreviation
bg: Съкращение на часовата зона

en: DateTime
bg: Време

en: Latitude
bg: Географска ширина

en: Longitude
bg: Географска дължина

en: Solar
bg: Слънчев

en: Moon
bg: Луна
