plasma-workspace - en to bg translation catalogue (44 entries)

en: Keyboard Layout: %1
bg: Подредба на клавиатурата: %1

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Log In
bg: Влизане в сесията

en: Caps Lock is on
bg: Клавишът "Caps Lock" е натиснат

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
bg: Приспиване

en: Restart
bg: Рестартиране

en: Shut Down
bg: Изключване

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
bg: Други…

en: Type in Username and Password
bg: Въведете потребителско име и парола

en: List Users
bg: Списък на потребителите

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
bg: Виртуална клавиатура

en: Login Failed
bg: Неуспешно влизане

en: Desktop Session: %1
bg: Сесия на работния плот: %1

en: Battery at %1%
bg: Батерия на %1%

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
bg: Неизползван

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on TTY %1 (Display %2)
bg: на TTY%1  (Екран %2)

[ctx: @title: group]
en: Clock:
bg: Часовник:

[ctx: @option:check]
en: Keep visible when unlocking prompt disappears
bg: Запазване видим, когато полето за отключване изчезне

[ctx: @title: group]
en: Media controls:
bg: Медиен контрол:

[ctx: @option:check]
en: Show under unlocking prompt
bg: Показване под полето за отключване

en: Unlocking failed
bg: Отключването е неуспешно

en: Sleep
bg: Приспиване

en: Hibernate
bg: Хибернация

en: Switch User
bg: Превключване на потребител

en: Switch to This Session
bg: Преминаване към тази сесия

en: Start New Session
bg: Започване на нова сесия

en: Back
bg: Назад

[ctx: Button to change keyboard layout]
en: Switch layout
bg: Превключване на оформлението

en: Unlock
bg: Отключване

en: No title
bg: Без заглавие

en: No media playing
bg: Не се възпроизвежда медия

en: Previous track
bg: Предишен запис

en: Play or Pause media
bg: Възпроизвеждане или пауза на медия

en: Next track
bg: Следваща песен

en: One other user is currently logged in. If the computer is shut down or restarted, that user may lose work. | %1 other users are currently logged in. If the computer is shut down or restarted, those users may lose work.
bg[0]: В момента е влязъл още един потребител. Ако компютърът бъде изключен или рестартиран, този потребител може да загуби данни.
bg[1]: В момента са влезли %1 потребители. Ако компютърът бъде изключен или рестартиран, тези потребители може да загубят данни.

en: When restarted, the computer will enter the firmware setup screen.
bg: Когато се рестартира, компютърът ще влезе в екрана за настройка на фърмуера.

en: Log Out
bg: Излизане от сесия

en: Restarting in 1 second | Restarting in %1 seconds
bg[0]: Рестартиране след 1 секунда
bg[1]: Рестартиране след %1 секунди

en: Shutting down in 1 second | Shutting down in %1 seconds
bg[0]: Изключване след 1 секунда
bg[1]: Изключване след %1 секунди

en: Logging out in 1 second | Logging out in %1 seconds
bg[0]: Излизане след 1 секунда
bg[1]: Излизане след %1 секунди

en: OK
bg: Добре

en: Cancel
bg: Отказ

[ctx: This is the first text the user sees while starting in the splash screen, should be translated as something short, is a form that can be seen on a product. Plasma is the project name so shouldn't be translated.]
en: Plasma made by KDE
bg: Сесия на Plasma
