plasma-workspace - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Open Containing Folder
bg: Отваряне на съдържащата папка

en: Audio
bg: Аудио

en: Image
bg: Изображение

en: Video
bg: Видео

en: Spreadsheet
bg: Електронна таблица

en: Presentation
bg: Презентация

en: Folder
bg: Папка

en: Document
bg: Документ

en: Archive
bg: Архив

en: Text
bg: Текст
