plasma-workspace - en to bg translation catalogue (9 entries)

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Show KRunner
bg: Показване на KRunner

en: Open Terminal
bg: Отваряне на терминал

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Lock Screen
bg: Заключване на екран

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Leave…
bg: Напускане...

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Configure Display Settings…
bg: Настройки на екрана…

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Configure Contextual Menu Plugin
bg: Конфигуриране приставката за контекстно меню

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Other Actions]
bg: [Други действия]

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Wallpaper Actions
bg: Действия с тапети

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Separator]
bg: [Разделител]
