plasma-workspace - en to bg translation catalogue (14 entries)

[ctx: Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
bg: Медиен контролер

en: Play/Pause media playback
bg: Изпълнение/пауза на мултимедия

en: Media playback next
bg: Следващо възпроизвеждане на мултимедия

en: Media playback previous
bg: Предишно възпроизвеждане на мултимедия

en: Stop media playback
bg: Спиране на възпроизвеждането на мултимедия

en: Pause media playback
bg: Паузиране на възпроизвеждането на мултимедия

en: Play media playback
bg: Възпроизвеждането на мултимедия

en: Media volume up
bg: Увеличаване на силата на звука

en: Media volume down
bg: Намаляване на силата на звука

en: The media player '%1' cannot perform the action '%2'.
bg: Медийният плеър "%1" не може да изпълни действието "%2".

en: Attempting to perform the action '%1' failed with the message '%2'.
bg: Опитът за изпълнение на действието "%1" е неуспешен със съобщението "%2".

en: The argument '%1' for the action '%2' is missing or of the wrong type.
bg: Аргументът "%1" за действието "%2" липсва или е от грешен тип.

en: The operation '%1' is unknown.
bg: Операцията "%1" е неизвестна.

en: Unknown error.
bg: Непозната грешка.
